alolo

Digiturk’le TV Keyfi!

Giriş Paketi + 1 Keyif Paketi ilk 5 ay, ayda sadece
16,99 TL! Üstelik 12 ay
HD keyfi ücretsiz!

Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Ad Soyad

Telefon

E-mail

YADA HEMEN ARAYIN
0212 327 68 00

Bu Kampanyaya Neler Dahil ?

Belgesel, Çocuk veya Sporsever keyif paketlerinden en az birini seç, Digiturk keyfine keyif kat!

Ayda ortalama 80 dizi, 800 bölüm. Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!

HD kalitesi ile en sevdiğiniz programlar, filmler ve daha fazlası 5 kat daha net; renkler çok daha canlı.

İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A,Spor Toto Basketbol Ligi ve daha fazlası Spor Extra Paketinde!

İLK 5 AY (İNDİRİMLİ)

16,99 TL / Ay

6. - 12. AY

26,99 TL / Ay

Size Özel Avantajlar

i1
12 Ay HD Keyfi Ücretsiz
i2
Ücretsiz İç Kurulum
i3
İlk ay Dizi ve Yetişkin Paketi
i4
İlk ay LİG TV ve Spor Extra Paketi

* Seçtiğiniz pakette bulunan HD kanalları da izleyebilirsiniz.
** Fenerbahçe – Galatasaray derbisini sadece üyeliğindeki paketlerde Fenerbahçe ve Galatasaray maçları olan üyelerimiz seyredebilecektir.

KAMPANYA DETAYLARI

DIGITURK KURULUM
Kampanya kapsamında; 12 ay taahhütle aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Kurulum hizmetine 20m kablo dahildir, belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli, yetkili servisimizce kurulum sırasında alınır.
UYDU ALICISI
Uydu alıcı, üyelik süresi boyunca kullanıma verilmektedir. Digiturk uydu alıcısı, üyeliğiniz boyunca, Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda çalışan bir uydu alıcı ile değiştirilir.
DETAYLAR
12 ay taahhütlü bu kampanya 29.02.2016 tarihine kadar geçerlidir. Tüm yayınlar, Eutelsat uydusu üzerinden izlenir. Giriş Paketi ve 1 Keyif Paketi ilk 5 ay, ayda 16,99 TL; takip eden aylarda 26,99 TL olarak faturalandırılacaktır. HD üyeliği 12 ay boyunca ücretsizdir. Aktivasyon ve iç kurulum ücretsizdir; 60’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 50 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir; 90’lık çanak anten ile dış kurulum hizmet bedeli ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle DIGITURK’e veya tek seferde 60 TL olarak DIGITURK yetkili servisine ödenir. Digiturk, kanal/ paket içeriğini değiştirme, kampanya koşularında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar. Abonelik taahhüt süresinden önce sonlandırılırsa, sunulan ücretsiz ve indirimli hizmetler Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu mevzuatına uygun şekilde faturalandırılır.