ligtv

Şampiyonluk Mücadelesi Digiturk’te!

LİG TV’ye Üye Olun, Bu Sezonu
Ayda 39,99 TL’ye İzleyin!

Başvurmak istiyorum

Digiturk'e şimdi üye ol, en cazip kampanyalardan faydalan!

Ad Soyad

Telefon

E-mail

YADA HEMEN ARAYIN
0212 327 68 00

Bu Kampanyaya Neler Dahil ?

Yıldızlarla Dolu 18 takım! Süper Lig’in heyecan dolu maçları LİG TV Paketleri’nde!

Hediye Mobil LİG TV ile LİG TV dilediğin yerde seninle! Mobil LİG TV ile LİG TV’yi webte, cepte, tablette 1 ay boyunca ücretsiz izle!

İngiltere Premier Ligi, İspanya La Liga, Fransa Ligue 1, İtalya Serie A, Spor Toto Basketbol Ligi, Turkish Airlines Euroleague, ATP Masters 1000, Wimbledon Tenis Turnuvasını 1 ay boyunca ücretsiz izle!

Blue Hustler ve Playboy ile dünyanın en prestijli ve en kaliteli yetişkin kanallarının 1 ay boyunca keyfini çıkar!

Giriş Paketi + Süper Lig Paketi (Süper Lig’in Tüm Maçları)

Giriş Paketi + Şampiyonlar Paketi
(Şampiyon olmuş 5 takımın tüm maçları)

Giriş Paketi + Taraftar Paketleri
(GS, FB ya da BJK takımlarından birinin tüm maçları)

KAMPANYA İNDİRİMLİ DÖNEM

( 3 AĞUSTOS'A KADAR )

39,99 TL

39,99 TL

39,39 TL

KAMPANYA İNDİRİMSİZ DÖNEM

( 3 AĞUSTOS SONRASI )

81,99 TL

70,99 TL

62,99 TL

LİG TV’ ye Üye Olanları Bekleyen Hediyeler

i1
1 AY SPOR EXTRA
i2
ÜCRETSİZ KURULUM
i3
1 AY YETİŞKİN PAKETİ
i4
1 AY MOBİL LİG TV

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya kapsamında belirtilen indirimler Giriş Paketi ve Süper Lig, Şampiyonlar, Taraftar ve Şampiyon Anadolu paketleri için geçerlidir. Giriş paketi ile birlikte seçilen LİG TV paketi 3 Ağustos 2016 tarihine kadar ayda 39,99 TL olarak faturalanır. 1 ay boyunca Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV paketi hediyedir. Mobil LİG TV ile webten, cepten ya da tabletten Dilediğin Yerde uygulaması ile paketiniz kapsamındaki Süper Lig maçlarını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Aynı anda tek bir cihazdan canlı maçlar izlenebilir. Üye olunan paket kapsamı dışındaki maçlar İzle-Öde sistemiyle ayrıca satın alınabilir. Paketiniz dışındaki kanalları Müşteri Hizmetleri’ni (0850 211 10 00) arayarak veya Online İşlemler aracılığıyla üyeliğinize ekleyebilirsiniz. Digiturk kanal/paket içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Bu hizmet sadece yeni üyeliklerde ve 3 Mart 2016 tarihine kadar geçerlidir.

KURULUM:
Kampanya kapsamında Giriş ve Lig TV paketlerine 18 ay taahhüt verilir. Tüm yayınlar Turksat uydusu üzerinden izlenir. 18 ay taahhütle iç kurulum ve aktivasyon ücretsizdir. İkamet edilen konutun bulunduğu binada ortak Digiturk anten sistemi olmaması halinde ise dış kurulum yapılır. Dış kurulum bedeli talebe göre 60’lık çanak anten için Digiturk’e 60 TL olarak ayda 5 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 50 TL olarak; 90’lık çanak anten için ise Digiturk’e 72 TL olarak ayda 6 TL olmak üzere 12 ay taksitle veya Digiturk yetkili servisi tarafından kesilen fatura karşılığı, ilgili yetkili servise tek seferde, peşin 60 TL olarak ödenebilir. Belediye merkezi dışındaki kurulumlar için yol bedeli yetkili teknik servis tarafından kurulum esnasında alınır.

UYDU ALICI:
18 ay taahhütlü bu yeni üyelikte Digiturk uyumlu Irdeto uydu alıcı, üyelik süresi boyunca üyenin kullanımına tahsis edilir. Digiturk uydu alıcısı üyeliğiniz boyunca Digiturk garantisi altındadır, arızalanması durumunda yeni bir uydu alıcı ile değiştirilir.

SIKÇA SORULAN SORULAR:
• Hediye süresi bitiminde Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV paketlerinden yararlanmaya devam etmek için ne yapmalıyım?
Spor Extra, Yetişkin ve Mobil LİG TV paketi hediyelerinin taahhütlü servisler olmaması nedeniyle hediye süresi bitiminde bu paketlere ait kanallarınız ya da aldığınız hizmet kullanıma kapanacaktır. Üyeliğinize devam etmek için Online İşlemler’den ya da Müşteri Hizmetleri’ni ( 02124737373) arayarak dilediğiniz pakete ait üyeliğinizi devam ettirebilirsiniz.

• Taahhütüm bozulursa ne öderim?
İzlediğiniz aylara ait aldığınız indirimler ve kurulum bedeli tarafınıza faturalanır.